logo_15

ROTAM GLOBAL

Rotam CropSciences Ltd., özellikle Zirai Kimyasallar olarak da bilinen Bitki Koruma Ürünleri konusunda faaliyet gösteren ve hızla büyüyen uluslararası bir kuruluştur. Rotam 60’dan fazla ülkede Dünya çapında varlık gösteren ve doğrudan operasyonlar yürüten 46 şirketten oluşmaktadır.

Rotam CropSciences’ın Merkez Ofisi Hong Kong’da dır. Ana üretim Çin ve Tayvanda yapılmaktadır ve operasyonları ise 9 Bölgeye ayrılır, Çin, Tayvan, Asya-Pasifik, Hindistan, EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika), NAFTA (ABD, Kanada, Meksika), LAN ( Kuzey Latin Amerika), Brezilya ve Arjantin.

Rotam CropSciences, küresel bir platformda çalışarak imalat, araştırma ve geliştirme, küresel ürün tescili, pazarlama ve teknik destek alanlarını tam anlamıyla entegre etmiştir, Ürün yelpazesinde Yabancı Ot İlaçları, Böcek İlaçları, Mantar İlaçları, Bitki Büyüme Düzenleyicileri, Halk Sağlığı İlaçları, Veteriner Kimyasalları ve Bitki Besinleri bulunur.

ROTAM TÜRKİYE, Dünya çapında 60 ülkede kurulmuş küresel bir organizasyonun parçası olarak 2010 yılında İstanbul merkezli olarak Türkiyede kurulmuştur. Türkiye pazarında da Dünyada olduğu gibi patent sonrası Zirai İlaçlar, Halk Sağlığı, Veteriner Kimyasalları, Özel Bitki Besleme Ürünleri konusunda hızla büyüyen bir zirai ilaç şirketi olarak devam etmektedir.

Sahip olduğu güçlü teknik uzmanlık, kaliteli ürünler, kaliteli imalat, yeni formulasyonlar, geniş araştırma geliştirme imkanları, GLP laboratuvarları ile desteklenen portföyünde yer alan kaliteli ot ilaçları, mantar ve böcek öldürücü ilaçlarıyla alanındaki faaliyetlerini daha ilerilere taşıyarak sürdürmektedir.

Web Sitesini Görüntüle